Rossz pénz nem vész el. Én sem ….
Nagyon nem voltam mostanában írásképes. Úgy gondolom, hogy csak azért, hogy legyen itt valami, nincs értelme pötyögni. Pedig volt történés, de először magam körül kellett rendet rakni ahhoz, hogy legyen értelme is annak amit firkálok. Most épp a rendrakás folyik. … Olvasd tovább →
